معرفی دندانپزشک خوب تهران

تهران کلینیک

۳ مرکز مداخله‌گر درمانی در آمل پلمب شدند

[ad_1]

پژمان خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: سه واحد مداخله‌گر درمانی شامل واحدهای مرتبط با دندانپزشکی و طب سنتی در این شهرستان پلمب و از فعالیت آنها جلوگیری شده است.

وی افزود: با توجه به گزارش‌های دریافت شده مردمی پس از بازدید و بررسی‌های کارشناسان واحد نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان آمل این اقدام انجام شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان آمل با اشاره به دستور دادستان عمومی و انقلاب اسلامی و همکاری مأموران کلانتری ۱۱ و اماکن نیروی انتظامی عملیات پلمب انجام شد، تصریح کرد: از فعالیت دو واحد غیرمجاز و فاقد پروانه که اقدام به مداخله در امور دندانپزشکی در محیطی غیربهداشتی داشتند به همراه یک واحد غیرمجاز طب سنتی که مبادرت به فروش داروهای دست‌ساز فاقد مجوز و مداخله در درمان بیماران می‌کرد جلوگیری شد.

این مسؤول با اعلام ارسال پرونده متخلفان به دستگاه قضایی پس از انجام پلمب، بیان کرد: از همه شهروندان تقاضا می‌شود برای حفظ سلامت خود، اعضای خانواده و جلوگیری از انتقال بیماری‌های خونی همانند ایدز و هپاتیت با پرهیز از مراجعه به مراکز فاقد پروانه موارد مشکوک و فاقد تابلو که در امور درمان مداخله می‌کنند را به سامانه ۱۹۰ گزارش کرده و یا به شبکه بهداشت و درمان آمل اطلاع دهند.

انتهای پیام/۸۶۰۱۲/غاین مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

[ad_2]

Source link

Leave a Reply