معرفی دندانپزشک خوب تهران

تهران کلینیک

پیشنهاد معاون وزیر بهداشت درباره جوان‌سازی جمعیت

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، کمال حیدری، معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نشست توجیهی «اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در حوزه وزارت بهداشت» و دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور با حضور مدیرکل سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، اعضای هیأت رئیسه دو دانشگاه علوم پزشکی استان و جمعی از مدیران و کارشناسان حوزه‌های مختلف سلامت و آموزش در سالن زکریای رازی دانشکده دندانپزشکی سمنان، به تبیین اجرای این طرح مهم پرداخت.

وی مطالبی پیرامون نگاه کلان وزارت بهداشت به موضوع مهم جمعیت بیان و برخورد با بصیرت و آگاهی کامل در خصوص جمعیت را از اولویت‌های اصلی کشور عنوان کرد.

معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در استان سمنان با تشکیل یک قرارگاه با مشارکت دانشگاه‌های علوم پزشکی سمنان و شاهرود در خصوص امر مهم جوان‌سازی جمعیت باید وظایف و حوزه‌ها مشخص و برای آینده کشور، تحکیم خانواده، سلامت باروری و افزایش جمعیت قدم‌های مثبتی برداشته شود.

حیدری با اشاره به برنامه‌ها و هجمه‌های فرهنگی دشمن در کشور اظهار کرد: دشمنان می‌خواهند ارزش و مقام زن، مباحث بچه‌داری و تحکیم خانواده و فرزند آوری را زیر سؤال ببرند و افراد را با مسائل بی‌ارزشی سرگرم کنند.

وی با اشاره به فرمایشات و تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص جوان‌سازی جمعیت تصریح کرد: وظیفه اصلی ما، متقاعدسازی مردم برای فرزندآوری است که از طریق مشاوره‌های قبل ازدواج، حین ازدواج، بعد از ازدواج و ارتقای آموزش جوانان در دوره‌های تحصیلی می‌تواند کارساز باشد.

انتهای پیام/۷۴۰۰۱/م/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

[ad_2]

Source link

Leave a Reply