معرفی دندانپزشک خوب تهران

تهران کلینیک

مراکز درمانی هلال احمر چگونه فعالیت می‌کنند؟

[ad_1]

پیمان نامدار، معاون بهداشت،درمان و توانبخشی هلال احمر در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس درباره «فعالیت مراکز درمانی هلال احمر در خارج از کشور»، بیان داشت: مراکز درمانی ما در خارج کشور بالغ بر 22 مرکز بهداشتی و درمانی شامل بیمارستان، درمانگاه و مراکز دیالیز است و عموما در کشورهای آفریقایی، امریکایی و آسیایی که از نظر اقتصادی ضعیف هستند فعالیت می‌کند.

 نامدار ابراز کرد: در برهه‌ای از شرایط ممکن است فعالیت برخی مراکز تعلیق باشد؛ مثلا ممکن است در سومالی و نقاطی در آمریکا و آفریقا به علت شرایط سیاسی و حتی جنگی تعلیق شود. اکنون به جز مرکز بیمارستانی ایرانیان دوبی، 12 مرکز درمانی ما فعال هستند.

وی متذکر شد:در داخل کشور در 29 استان 35 مرکز بهداشتی و درمانی شامل درمانگاه،کلینیک و پارا کلینیک و دندانپزشکی داریم؛ ضمن اینکه بالغ بر 169 مرکز فیزیوتراپی و توانبخشی،گفتار درمانی، شنوایی سنجی و مراکز جامعه توانبخشی داریم.

 معاون بهداشت،درمان و توانبخشی هلال احمر خاطرنشان کرد:خصوصیت مراکز ما این است که خدمات را با قیمت و تخفیف به مردم ارائه می‌کنیم؛ تعرفه‌ها نیز طبق تعرفه مصوب وزارت بهداشت تعرفه عمومی غیر دولتی است که از تعرفه بخش خصوصی کمتر است.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

[ad_2]

Source link

Leave a Reply