معرفی دندانپزشک خوب تهران

تهران کلینیک

فارس من| کلینیک بیماری‌های مزمن در بیمارستان سبلان راه‌اندازی می‌شود

[ad_1]

شاپور نوجوان ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در اردبیل در خصوص سوژه فارس من با عنوان نارضایتی شهروندان اردبیل از ارائه خدمات پزشکی درمانگاه سبلان اظهار کرد: کادر درمان و کارکنان بیمارستان سبلان و مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اردبیل، تمام تلاش خود را در راستای ارایه خدمات مناسب به بیمه‌شدگان و همشهریان انجام می‌دهند.

وی افزود: از آنجایی که ۴۸ درصد از مردم استان اردبیل به تعداد ۶۰۸ هزار نفر تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند، ارایه خدمات به این حجم از افراد تحت پوشش، نیازمند بهره‌مندی از زیرساخت‌های بسیار مناسب است و البته در طی سال‌های اخیر اقدامات بسیار خوبی در راستای توسعه تجهیزات و زیرساخت بیمارستان سبلان انجام یافته است.

رئیس بیمارستان تامین اجتماعی سبلان اردبیل تشریح کرد: مسلما با افزایش این تجهیزات و هم چنین زیرساخت‌های لازم در مراکز درمانی تامین اجتماعی استان اردبیل شاهد ارایه خدمات مطلوب‌تر به بیمه‌شدگان خواهیم بود. 

نوجوان بیان کرد: معاینات و ویزیت بیماران سرپایی یکی از مهم‌ترین موضوعاتی بوده که نیازمند افزایش تعداد درمانگاه‌های تامین اجتماعی در سطح استان است و با توجه به اقدامات انجام یافته در سال آینده شاهد ایجاد درمانگاه‌های جدید در سطح استان خواهیم بود اما در خصوص بیمارانی که نیازمند بستری در بیمارستان هستند بدون هیچ محدودیتی خدمت‌رسانی می‌شود. 

وی در خصوص سیستم نوبت‌دهی پزشکان متخصص عنوان کرد: در راستای ارایه خدمات مطلوب‌تر به افرادی که دارای بیماری‌های زمینه‌ای بوده و نیاز بیشتری به پزشکان متخصص دارند اقدام به راه‌اندازی کلینیک بیماری‌های مزمن کرده‌ایم.

صدور کارت مخصوص مراجعه به پزشک برای بیماران

رئیس بیمارستان سبلان اردبیل ادامه داد: براساس لیست به دست آمده، حدود ۴ هزار بیمار قلبی و عروقی، فشار خون، دیابت و … شناسایی شده و در مرحله الکترونیکی شدن است و برای آن‌ها کارت مخصوص صادر می‌شود تا بتوانند بدون محدودیت و به صورت مرتب به پزشکان متخصص مراجعه کنند.

وی تشریح کرد: در حال حاضر در خصوص پذیرش پزشکان عمومی و دندانپزشکی هیچ محدودیتی نداریم و امیدواریم که با اجرای این طرح و ایجاد کلینیک بیماری‌های مزمن شاهد رفع مشکل نوبت‌دهی به بیمارانی که نیاز ضروری به معاینات پزشکان متخصص دارند باشیم.

رئیس بیمارستان تامین اجتماعی سبلان اردبیل بیان کرد: در خصوص معاینات دندانپزشکی، یکی از نقص‌های اساسی در این حوزه که ما نیز چندین بار به عنوان چالش اصلی در بحث معاینات دندانپزشکی به مرکز اطلاع داده‌ایم، عدم تحت پوشش بیمه‌ بودن عصب‌کشی دندان است که چالش‌های بعدی را در این بخش به همراه دارد.

نوجوان گفت: در حال حاضر کشیدن دندان و عملیات ترمیم دندان در این بیمارستان انجام می‌گیرد اما چنانچه نیاز به عصب‌کشی باشد این موضوع با مشکل مواجه می‌شود و عصب‌کشی در بیمارستان انجام نمی‌گیرد.

انتهای پیام/3463/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

[ad_2]

Source link

Leave a Reply