معرفی دندانپزشک خوب تهران

تهران کلینیک

زائران اربعین در مرز خسروی غربالگری می‌شوند

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، ابراهیم شکیبا معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه امروز با حضور در مرز خسروی از مرکز خدمات جامع سلامت، اتاق سرد، گیت‌های ورودی، کلینیک موبایل دندانپزشکی و کانکس‌های ارائه خدمات بهداشتی بازدید کرد.

معاون بهداشتی دانشگاه در این بازدید، نحوه ارائه خدمات به زوار اربعین، بررسی میزان داروی موجود در مراکز و غربالگری زائرین را مورد بررسی قرار داد.

 شکیبا معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در خصوص خدمات ارائه شده به خبرنگار فارس، گفت: هم اکنون ۷۰۰ نیروی بهداشتی در ۱۷ مرکز جامع سلامت از ورودی تا خروجی استان خدمات شبانه‌روزی به زائرین ارائه می‌دهند.

وی ادامه داد: تمامی زائرین که از ایران خارج و یا وارد کشور می‌شوند، توسط نیروهای مراقب سلامت مورد غربالگری قرار می‌گیرند.

 معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: دو تا چادر و کانکس سرد برای پیشگیری از گرمازدگی در مرز تدارک دیده شده که به صورت ۲۴ ساعته فعالیت می‌کند همچنین یک درمانگاه کانکسی در نقطه صفر مرزی دایر است.

وی ادامه داد: موارد مبتلا به کرونا، اسهال و گرمازدگی زیاد داریم که با مدیریت مناسب تاکنون مشکل خاصی برای کسی پیش نیامده است.

انتهای پیام/پاین مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

[ad_2]

Source link

Leave a Reply