معرفی دندانپزشک خوب تهران

تهران کلینیک

رونمایی از کتاب «دوباره فردوس» روایت حضور جهادی آیت‌الله خامنه‌ای در زلزله فردوس

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری فارس در سالگرد حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در حادثه زلزله فردوس، رویداد ملی «جهاد مقدس» در این شهرستان برگزار می‌شود.

ایمان عطارزاده معاون هماهنگی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب، با اعلام این خبر گفت: به مناسبت پنجاه و چهارمین سالگرد حضور جهادی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در واقعه زلزله فردوس در شهریورماه سال ۱۳۴۷، رویداد ملی جهاد مقدس در این شهر برگزار می‌شود.

عطارزاده در ادامه اظهار داشت: در این مراسم از کتاب «دوباره فردوس» که روایتی از حضور  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و خدمات جهادی ایشان در آن ایام است، رونمایی خواهد شد.

این کتاب به قلم آقای مهرداد نوشته شده برای اولین‌بار خاطرات و اسناد منتشر نشده از رهبر انقلاب  در موضوع حضور ایشان در زلزله فردوس سال۱۳۴۷ منتشر می‌شود.

عطارزاده با اشاره به اینکه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به عنوان یک روحانی مردمی و دغدغه‌مند، پس از اطلاع از وقوع زلزله فردوس در سال ۱۳۴۷ به این شهرستان سفر کردند، افزود:  ایشان طی حضوری دو ماهه در این شهر ضمن جمع‌آوری کمک‌های مختلف مردمی، پایگاه امداد روحانیت را ایجاد کردند و اقدامات مهمی را در خدمت‌رسانی به مردم زلزله‌زده فردوس سامان دادند.

معاون هماهنگی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب افزود: با هدف تبیین و ارائه الگوی تراز مدیریت جهادی، رویداد ملی جهاد مقدس از اول الی سیزدهم شهریورماه با محوریت خدمت‌رسانی به مردم شهرستان فردوس و مناطق اطراف آن برگزار می‌شود.

وی افزود: این خدمت‌رسانی با حضور ۵۰ گروه جهادی و ۵۰۰ جهادگر نخبه در قالب اجلاسیه ملی جهادگران کشور در حوزه‌های خدمات، عمرانی، عشایری پزشکی و دندانپزشکی خواهد بود که به همت دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه‌ای، سازمان بسیج سازندگی و ستاد استانی این رویداد در استان خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

عطارزاده خاطر نشان کرد: برنامه محوری رویداد ملی جهاد مقدس آیین رونمایی از کتاب «دوباره فردوس» است.

وی افزود: این مراسم با حضور جمعی از مسئولین کشوری، فرهیختگان، نخبگان و فعالان عرصه جهاد و خدمت‌رسانی در مصلی جمعه شهرستان فردوس برگزار خواهد شد.

معاون هماهنگی دفتر حفظ و نشر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای  برپایی نمایشگاه تصویری جهاد مقدس با موضوع روایت حضور حضرت آیت الله خامنه‌ای در زلزله فردوس، برگزاری مسابقه دانش آموزی با هدف تبیین الگوی جهادی ویژه نوجوانان، برگزاری کارگاه تبیین گفتمان مدیریت جهادی رهبر معظّم انقلاب اسلامی در سطح شهر فردوس و برپایی نمایشگاه عرصه آثار و محصولات مرتبط با اندیشه معظّم له را از برنامه‌های پیش‌بینی شده در حاشیه این رویداد عنوان کرد.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

[ad_2]

Source link

Leave a Reply