معرفی دندانپزشک خوب تهران

تهران کلینیک

دروازه عتبات| خدمت رسانی پایگاه درمان تامین اجتماعی تا اول مهر در مرز مهران

[ad_1]

مهریار سلیمانی مدیر درمان تامین اجتماعی ایلام صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: در اربعین سال جاری همکاران از ۱۴ استان در مرز مهران مستقر شده و با همکاری آنان توانسته ایم به مراجعان خدمات درمانی ارائه کنیم.

وی افزود: گرمازدگی، تب، بی حالی، ضعف، اسهال و … را بیشترین علائم مراجعه کنندگان عنوان کرد.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام بیان کرد: واحد داروخانه مرکز توسط سازمان تامین اجتماعی کشور تجهیز شده که بیش از ۹ میلیارد ریال دارو در داروخانه وجود دارد. 

سلیمانی با بیان این که این مرکز ۲۴ ساعته به زائران خدمات رسانی می کند گفت: پایگاه درمان تامین اجتماعی از ۱۷ شهریور در پایانه مرزی استقرار یافته و تا اول مهر ماه در این محل خواهد ماند.

وی با اشاره به اینکه از آغاز فعالیت پایگاه درمانی تامین اجتماعی تاکنون بیش از ۶ هزار و ۴۰۰ مورد خدمات درمانی به زائران ارائه شده است گفت: از این میزان بیش از ۲ هزار و ۴۳۵ مورد ویزیت پزشک عمومی، ۱۳۶ مورد خدمت دندانپزشکی، ۶۴۹ مورد تزریقات، ۴۳۱ مورد تزریقات بانوان، ۸۰ مورد فیزیوتراپی، ۱۰۱ مورد انجام آزمایشات اورژانسی و ۴۹ مورد اعزام به مراکز درمانی صورت گرفته است. 

سلیمانی تصریح کرد: پایگاه درمانی این مدیریت با نزدیک به ۳۰۰ نفر از کادر درمان و پرسنل اداری به زائران اربعین خدمت رسانی می کنند.

انتهای پیام این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

[ad_2]

Source link

Leave a Reply