معرفی دندانپزشک خوب تهران

تهران کلینیک

خنده دوهزار بر قامت‌ بچه‌های الکفیل/ خدمات دندانپزشکی رایگان برای محلات محروم بندرعباس +فیلم و عکس

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، محله دو هزار که از محلات حاشیه‌ای و کمتر برخوردار این شهر است، برغم ظاهر محرومش اما میزبان مردم پر مهر و باسخاوت و قدردانی است که این روزها شاهد استقرار یک گروه‌ جهادی متمایز در سالن ورزشی 9 دی این محله هستند.

بچه‌های گروه جهادی الکفیل، شور و حال تازه‌ای به این محله بخشیده‌اند و از زمان استقرارشان در 13 بهمن تا روزی که ما برای دیدار آنها (18 بهمن) سری به آنان زدیم، بیش از 1500 نفر را از خدمات درمانی خود در بهترین حالت تخصصی دندانپزشکی بهره مند ساخته‌اند.

 

حالا از دیگر محلات شهر بندرعباس نیز بسیاری از مردم با اطلاع از ارائه خدمات جهادی و رایگان دندانپزشکان الکفیلی‌ها راهی محله دوهزار شده‌اند و صفی از مردم در پشت درب‌های سالن ورزشی 9 دی بوجود آمده اما مردم با احترام و البته با ماسک و ضدعفونی وارد سالن ورزشی می‌شوند تا هم ویزیت شوند و هم پس از چند دقیقه‌ای راهی یکی از 25 یونیت دندانپزشکی شوند که حتی کار ساخت یونیت‌ها نیز به دست همین بچه‌های جهادی صورت گرفته است.

ما حوالی ظهر به بچه‌های الکفیل پیوستیم اما آنان در حالی که از صبح کار خود را آغاز کرده بودند اما ذره‌ای خستگی در وجودشان نبود.

 

میزی از تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای پر کردن و عصب کشی و کشیدن دندان‌های مردم در وسط سالن قرار داده شده که دندانپزشکان جهادی بدون وقفه در حال ارائه خدمات به مردم هستند و سوی دیگر سالن نیز دستگاه‌ها و تجهیزات با امکاناتی مطلوب ضدعفونی و استریل می‌‌شود تا خدماتی مناسب و مطلوب به مردم ارائه شود.

 

 

گفت‌وگوی با دکتر سید امیر عبدالملکی مسؤول گروه جهادی الکفیل حال تازه‌ای به آدم می‌دهد. او ایران را بهتر از هر کسی می‌شناسد چون در گوشه گوشه‌اش کار جهادی کرده و حتی روستا به روستا و محله به محله از شهرهای مختلف جنوب کرمان و سیستان و بلوچستان گرفته تا شمال و غرب و شرق کشور را بهتر از هر کسی نام می‌برد.

 

او می‌گوید: به مناسبت دهه فجر و ماه رجب بنای خودمان را بر استقرار در حاشیه شهر بندرعباس قرار دادیم و روزانه 250 تا 300 بیمار دندانپزشکی را خدمات ارائه دهیم. این گروه جهادی با 50 دندانپزشک به بندرعباس آمده و تاکنون بیش از 1500 نفر را در 6 روز اخیر خدمات داده‌اند.

 

 

به گفته عبدالملکی، از 18 بهمن تیم اول از پزشکان ما جای خود به گروه دوم پزشکان می‌دهند و ما خدمات دندانپزشکی خودمان را به مردم تا جمعه 22 بهمن ماه ادامه خواهیم داد. همین طور امروز بیش از 500 فریم عینک نیز میان آن دسته از افرادی که با مشکل بینایی مواجه بودند نیز توزیع شد.

 

وی به طور ویژه از استاندار هرمزگان که مشوق حضور گروه‌های جهادی برای فعالیت و حضور در این استان هستند نیز تقدیر کرد و گفت: وی در تغییر نگاه گروه‌های جهادی به تداوم فعالیت در این عرصه و تشویق آنان به توسعه فعالیت‌هایی از این دست نقش مهمی داشته است.

گزارش: سعید پیشوایی – مهدی خسروی – محمد دیمه کار

انتهای پیام/ 88055

 این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

[ad_2]

Source link

Leave a Reply