معرفی دندانپزشک خوب تهران

تهران کلینیک

تغییر قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان از «صندوقی» به «بیمه‌گری»

[ad_1]

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، در راستای منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص توجه به معیشت و سلامت فرهنگیان و دغدغه و تلاش‌های وزیر آموزش‌وپرورش در این زمینه و همچنین با هدف افزایش تعهدات و توسعه پوشش بیمه‌ای فرهنگیان، آیین مبادله تفاهم‌نامه امور بیمه‌ای وزارت آموزش‌ و پرورش با یک شرکت بیمه‌ای با حضور سعید عسکری، معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش‌وپرورش و مدیرعامل آن شرکت برگزار شد.

در این آئین سعید عسکری اظهار کرد: پیش‌ازاین، روش بیمه تکمیلی فرهنگیان به‌صورت صندوقی بود که مورد رضایت همکاران فرهنگی نبود، لذا با سازوکاری جدید، تفاهم‌نامه‌ای را با شرکت بیمه دانا برای تغییر از روش «صندوقی» به «بیمه گری» امضا کردیم.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص توجه به حوزه خدمات درمانی فرهنگیان اظهار کرد: افزایش تعهدات بیمه‌ای از اهداف این تفاهم‌نامه است. بخشی از حق بیمه تکمیلی از سوی دولت و بخش دیگر توسط بیمه‌گر پرداخت خواهد شد. همچنین خدمات عینک و خدمات دندانپزشکی ازجمله مواردی است که در این تفاهم‌نامه آمده است.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع تصریح کرد: تلاش‌های بسیاری برای جایگزینی بیمه جدید صورت گرفته و این قرارداد از اول تیرماه اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

[ad_2]

Source link

Leave a Reply