معرفی دندانپزشک خوب تهران

تهران کلینیک

تحصیل ۶۰ دانشجوی خارجی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک به نقل ازدانشگاه علوم پزشکی، امیر همتا اظهار کرد: خوشبختانه در سال های اخیر به خصوص دو سال گذشته و با تلاش همکاران برنامه‌ریزی‌های مدونی در خصوص جذب دانشجویان خارجی انجام گرفت.

وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی اراک در راستای  اهداف خرد و کلان و رسیدن به توسعه و پیشرفت خود گام‌های موثری برداشته که یکی از آنها، جذب و پذیرش دانشجویان خارجی و مطرح شدن نام این دانشگاه در بین دانشگاه‌های بین‌المللی دیگر است.

مدیر امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی اراک تأکید کرد: در حال حاضر بیش از ۶۰ دانشجوی خارجی در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند که نشان از ظرفیت و پتانسیل بالای این مجموعه در پذیرش دانشجو و تبدیل شده به یک دانشگاه در سطح بین‌الملل است.

همتا بیان کرد: این دانشگاه از کشورهایی چون هند، پاکستان، افغانستان، سوریه، لبنان و عراق دانشجو پذیرش کرده و برنامه‌ریزی کرده‌ایم تنوع بیشتری در کشور دانشجویانی که اراک را برای تحصیل در حوزه پزشکی انتخاب کرده‌اند، رخ بدهد.

وی خاطرنشان کرد: رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی، اتاق عمل، پرستاری، هوشبری، رزیدنتی طب سنتی از جمله رشته‌های پرطرفدار بین دانشجویان خارجی است و تلاش می‌کنیم در مقاطع ارشد و تحصیلات تکمیلی نیز تعداد دانشجویان افزایش یابد.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

[ad_2]

Source link

Leave a Reply