معرفی دندانپزشک خوب تهران

تهران کلینیک

بهره‌برداری از ۹۹ طرح بهزیستی در اردبیل/ تحویل ۶۵ واحد مسکونی به مددجویان

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، به نقل از روابط عمومی سازمان بهزیستی استان، بهزاد ستاری در آیین افتتاح طرح‌های بهزیستی اظهار کرد: همزمان با چهل و سومین سال گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در مجموع ۹۹ طرح در نقاط مختلف این استان با اعتبار بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد که مهم‌ترین آن‌ها افتتاح ۶۵ واحد مسکونی است.

وی افزود: از این تعداد ۲۴ واحد در شهرستان اردبیل، ۱۱ واحد در نمین، هفت واحد در گرمی، پنج واحد در پارس‌آباد، سه واحد در اصلاندوز، چهار واحد در مشگین‌شهر، چهار واحد در کوثر، سه واحد در نیر، سه واحد در بیله‌سوار و یک واحد در خلخال افتتاح و تحویل مددجویان می‌شود.

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل با اشاره به افتتاح و بهره‌برداری از ۲۳ صندوق خرد محلی معلولان در نقاط مختلف استان، بیان کرد: از این تعداد هفت صندوق در شهرستان مشگین شهر، سه صندوق در پارس آباد، سه صندوق در بیله‌سوار، سه صندوق در نمین، سه صندوق در گرمی، ۲ صندوق در خلخال، یک صندوق در نیر و یک صندوق در شهرستان سرعین به بهره برداری می‌رسد.

وی چهار مرکز مشاوره تخصصی در شهرستان‌های اردبیل، بیله سوار و اصلاندوز، سه خانه حمایتی بیماران روانی مزمن در شهرستان‌های اردبیل و مشگین شهر، یک خانه کوچک معلولین ذهنی در بیله سوار، و یک مرکز روزانه آموزش و توانبخشی زنان سالمند در اردبیل و فروشگاه تجهیزات دندانپزشکی ویژه معلولان در پارس آباد را از دیگر طرح‌های افتتاحی عنوان کرد.

حمایت از دختران و زنان آسیب‌دیده از خشونت خانگی

ستاری از آغاز اجرای طرح کشوری مداخلات خانواده محور کنترل و کاهش خشونت خانگی علیه دختران و زنان در استان خبر داد و اضافه کرد: این طرح با همکاری وزرات کشور و سازمان بهزیستی در ۶ استان به صورت پایلوت اجرا می‌شود که استان اردبیل هم یکی از آن‌ها است.

وی ادامه داد: در این طرح دختران و زنان آسیب دیده از خشونت خانگی مورد مداخلات تخصصی روانشناسی، مددکاری، و حمایت‌های مالی قرار خواهند گرفت.

ارائه خدمات رایگان به عموم مردم در دهه فجر

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل رایگان بودن خدمات مراکز جامع توانبخشی را از دیگر خدمات به مناسبت دهه مبارک فجر امسال عنوان کرد و بیان داشت: خدمات این مرکز شامل فیزیوتراپی، شنوایی‌سنجی، بینایی‌سنجی و گفتاردرمانی در این مناسبت برای عموم رایگان خواهد بود.

ستاری گفت: دیدار چهره به چهره با مددجویان، بازدید از خانواده‌های تحت پوشش، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام، دیدار با نماینده، ولی فقیه در استان و ائمه جمعه شهرستان‌ها، برگزاری مسابقات ورزشی، فرهنگی، هنری، کتابخوانی، تجلیل از ورزشکاران، برگزاری مسابقه حماسه ظهور با موضوع عکس‌های سلفی از مراسم راهپیمایی و معرفی خدمات و فعالیت‌های صورت گرفته از طریق شبکه‌های اجتماعی از دیگر برنامه‌های اداره کل بهزیستی استان در این ایام است.

انتهای پیام/3463/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

[ad_2]

Source link

Leave a Reply