معرفی دندانپزشک خوب تهران

تهران کلینیک

بهره‌برداری از ۱۰ پروژه درمانی و بهداشتی در دانشگاه علوم پزشکی خراسان‌شمالی

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، ظهر امروز سیدجواد پورنقی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان‌شمالی در گفت‌وگو با رسانه‌ها اظهار کرد: ۱۰ پروژه درمانی و بهداشتی با اعتباری قریب به ۱۴۰ میلیارد ریال آماده بهره‌برداری شده است و طی ایام هفته دولت افتتاح خواهد شد.

وی گفت: مرکز خدمات جامع سلامت اینچه سفلی، مرکز خدمات جامع سلامت خرتوت و مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی چناران در لیست پروژه‌های قابل بهره‌برداری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان‌شمالی با اشاره به آغاز ارائه خدمات مرکز جامع سلامت شهری روستایی غلامان به صورت شبانه‌روزی، افزود: با افتتاح این پروژه‌ها، حدود ۲۶ هزار نفر از جمعیت تحت پوشش از خدمات بهداشتی و درمانی این مراکز بهره‌مند خواهند شد.

وی همچنین از افتتاح مرکز جامع تکامل کودکان در کلینیک امام علی (ع) خبر داد و بیان کرد: راه‌اندازی واحد دندانپزشکی مرکز خدمات جامع سلامت شهری چناران، واحد دندانپزشکی مرکز خدمات جامع سلامت شهری باقرخان و واحد دندانپزشکی مرکز خدمات جامع سلامت شهری محمد رسول الله (ص) نیروگاه نیز از دیگر برنامه‌ها است.

پورنقی با بیان اینکه دستگاه پی‌سی‌آر تشخیص بیماری سل به ارزش ۲۰ میلیارد ریال از سوی وزارت بهداشت به این دانشگاه اختصاص پیدا کرده است و طی ایام هفته دولت راه‌اندازی خواهد شد، افزود: آزمایشگاه مولکولی پیشرفته دانشکده پزشکی نیز طی این ایام بهره‌برداری می‌شود.

این مقام مسئول، غبارروبی مزار شهدا، افتتاحیه میز خدمت با حضور معاونان دانشگاه، دیدار و تجلیل از خانواده کارمندان ایثارگر، برپایی ایستگاه فشارخون و واکسیناسیون در تمام مصلی‌های نمازجمعه استان، نشست هم‌اندیشی اساتید و… را از دیگر برنامه‌های عمومی این دانشگاه در هفته دولت برشمرد.

پورنقی با اشاره به رویکرد وزارت بهداشت در راستای توجه به مناطق محروم و مرزی و ارجحیت مناطق کمتر برخوردار، تصریح کرد: در دانشگاه علوم پزشکی خراسان‌شمالی نیز این نگاه به صورت ویژه وجود دارد به همین خاطر در بازدیدها و برنامه‌های خود بر موضوع عدالت در سلامت تأکید داریم تا بتوانیم خدمات شایسته‌ای به مردم ارائه دهیم.

وی یکی از مهم‌ترین رخدادها در ماه‌های گذشته را سفر ریاست محترم جمهوری و هیئت دولت به خراسان‌شمالی اعلام و بیان داشت: نزدیک به ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبارات مصوب در حوزه‌های مختلف نظام سلامت درنظر گرفته شده است و با جذب به موقع این اعتبارات پیش‌بینی می‌کنیم اتفاق‌های خوبی در حوزه سلامت استان رقم بخورد.

انتهای پیام/ساین مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

[ad_2]

Source link

Leave a Reply