معرفی دندانپزشک خوب تهران

تهران کلینیک

ایجاد ۳ سرای نوآوری در دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی/ تحصیل 600 دانشجوی خارجی در دانشگاه آزاد تبریز

[ad_1]

عزیز جوانپور امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در تبریز از ایجاد سرای نوآوری اجتماعی و راه‌اندازی سرای نوسازی صنعتی و قطعه‌سازی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز و سرای نوآوری امنیت غذایی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر خبر داد و اظهار کرد: زیرساخت‌ها لازم برای ایجاد سراهای نوآوری در دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی فراهم شده که تحولاتی در استان ایجاد خواهد کرد تا پاسخگوی مشکلات و معضلات در حوزه‌های مختلف باشد.

وی افزود: سراهای نوآوری تخصصی مانند سرای نوآوری اجتماعی واحد تبریز، سرای نوآوری فولاد واحد بناب، سرای نوآوری محصولات فراسودمند کشاورزی و دامی واحد مراغه، سرای نوآوری رباتیک ایلخچی ایجاد شده است و مجوز سرای نوآوری نوسازی صنعتی و قطعه سازی در واحد تبریز و سرای نوآوری امنیت غذایی در واحد شبستر را اخذ کرده‌ایم.

جوانپور افزود: تمام واحدهای دانشگاهی استان آذربایجان شرقی به سمتی حرکت می کنند که در کنار فعالیت های آموزش و پژوهش، ماموریت گرا باشند. سند مأموریت‌گرایی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی بخش دوم خود را به پایان رسانده و وارد بخش سوم شده است. مطالعات علمی در خصوص توانمندی استان انجام می شود تا تبدیل به برنامه شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی تبریز یکی از پنج دانشگاه برتر کشور است و از لحاظ رتبه پژوهشی نیز جز پنج ردیف اول در سامانه علم سنجی کشور هستیم و علاوه بر این جز پنج دانشگاه کشور هستیم که هفت استاد را در بین دو درصد دانشمندان جهان اسلام داریم.

وی از تشکیل واحد پزشکی دانشگاه آزاد تبریز نیز خبر داد و گفت: به این ترتیب دو هزار دانشجوی پزشکی، دندانپزشکی و دامپزشکی در این واحد مستقر هستند و واحد مرکزی دانشگاه آزاد تبریز نیز ۲۱ هزار دانشجو دارد و این در حالی است که ۵۱ هزار دانشجو در کل استان داریم و یک هزار و ۶۰۰ هیات علمی نیز در واحدهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی با ما همکاری می کنند که ۵۵۰ نفر از این اساتید در واحد تبریز حضور دارند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی گفت: با وجود کاهش دانشجو در واحدهای دانشگاهی امسال جذب دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی تبریز ۲۰ درصد افزایش یافته است و هم اکنون ۲۱ هزار دانشجو در واحد تبریز مشغول به تحصیل هستند.

انتهای پیام/۶۰۰۲۷این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

[ad_2]

Source link

Leave a Reply