معرفی دندانپزشک خوب تهران

تهران کلینیک

اعزام 80 متخصص جهادی یزدی برای محرومیت‌زدایی سیستان و بلوچستان در نوروز 1401

[ad_1]

محمد صمدی، مسئول اردوهای جهادی سازمان بسیج دانشجویی یزد در خصوص فعالیت‌های جهادی دانشجویان دارالعباده در ایام نوروز ۱۴۰۱ به خبرنگار فارس در این استان،‌ اظهار کرد:‌ دانشجویان بسیجی محرومیت‌زدایی و رفع موانع را مهمترین مأموریت خود دانسته و سعی دارند با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود شرایط لازم برای توسعه پایدار و متوازن فراهم سازند.

وی تلاش برای تحقق کامل و مناسب گام دوم انقلاب که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان مهمترین راهبرد توسعه کشور ابلاغ شده است را ملاک عمل و برنامه‌ریزی گروه‌های جهادی دانست و افزود:‌ در ایام تعطیلات نوروز ۱۴۰۱ دانشجویان بسیجی شش دانشگاه علوم پزشکی، آزاد اسلامی، یزد، علم و هنر، فنی و حرفه‌ای و دانشگاهیان فرهنگیان استان یزد مأموریت جهادی خود را تدوین و در دستور کار قرار دادند.

مسئول جهادی سازمان بسیج دانشجویی یزد گفت:‌دانشجویان دانشگاه‌های مختلف استان در یک عملیات مشترک تحت عنوان قرارگاه اهل خدمت مأموریت جهادی خود را در استان سیستان و بلوچستان اجرا می‌کنند.

وی آموزش، تربیت، سلامت، فعالیت‌های عمرانی و خدمات‌رسانی را محور مأموریت‌های جهادی عیدانه قرارگاه اهل خدمت یزد در استان سیستان و بلوچستان دانست و بیان کرد:‌ برخورداری از نیروهای متخصص در حوزه پزشکی، دندانپزشکی، روانشناسی و مشاوره از جمله ویژگی‌های تیم‌های جهادی دانشجویان استان یزد است.

صمدی استفاده از دانشجو معلمان برای آمادگی کنکور و تقویت دروس مختلف را یکی از دیگر محورهای اجرایی در اردوهای جهادی دانشجویان استان یزد عنوان و تصریح کرد:‌ این اردوها از چهارم فروردین ماه آغاز و تا ۱۴ همین ماه ادامه خواهد داشت.

مسئول جهادی بسیج دانشجویی یزد خاطرنشان کرد:‌ در این مأموریت گروه شهید کاظمی از دانشگاه علم و هنر، شهید محمدخانی از دانشگاه علوم پزشکی، فاطمه الزهرا از دانشگاه یزد، گروه شهید الله‌دادی از دانشگاه فنی و حرفه‌ای وگروه شهید آوینی از دانشگاه آزاد اسلامی حضور دارند.

صمدی با بیان این‌که اردوهای جهادی عیدانه بسیج دانشجویی استان یزد ویژه برادران است، گفت: ۸۰ نیروی متخصص بسیجی استان یزد تحت عنوان قرارگاه اهل خدمت در استان سیستان بلوچستان فعالیت می‌کنند.

وی در پایان با بیان این‌که ۲۰ نفر از خواهران بسیجی هم در شهر یزد مشغول فعالیت جهادی هستند، خاطرنشان کرد: آموزش و تربیت، برگزاری کلاسهای تقویتی برای دانش آموزان و برگزاری دوره‌های هنری و خلاقیت محور برنامه‌های گروه جهادی خواهران است.

انتهای پیام/الف/یاین مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

[ad_2]

Source link

Leave a Reply