معرفی دندانپزشک خوب تهران

تهران کلینیک

آغاز فعالیت ۳۵۰ گروه جهادی در قالب رزمایش جهادگران فاطمی در قم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، علیرضا ایراندوست مسئول بسیج سازندگی استان قم امروز در نشست خبری که به مناسبت هفته بسیج سازندگی در ساختمان هنر و رسانه برگزار شد، طی سخنانی اظهار کرد: یکی از اهداف تشکیل بسیج سازندگی برنامه‌ریزی برای مشارکت جوانان در طرح‌های زودبازده و عام المنفعه در مناطق محروم شهری و روستایی است.

ایراندوست اضافه کرد: فعالیت یک هفته‌ای ۳۵۰ گروه جهادی در قالب رزمایش جهادگران فاطمی از روز شنبه با محوریت فعالیت‌های عمرانی، پزشکی، دامپزشکی، کشاورزی، آموزشی، آبرسانی، کمک مومنانه و خرید جهیزیه آغاز می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ۵۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد در روستاهای مختلف قم با همکاری سازمان بسیج سازندگی و کمیته امداد در حال احداث است، مطرح کرد: طی تفاهم‌نامه‌ای میان وزارت نیرو و بسیج، آب‌رسانی به بیش از هفت هزار روستا در کشور هدف‌گذاری شده است که در استان قم ۱۲ روستا در این طرح قرار دارند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه علی بن ابیطالب (ع) از اعزام اکیپ‌های پزشکی و دندانپزشکی به آسایشگاه سالمندان و معلولان در این رزمایش خبر داد و ادامه داد: گروه‌های جهادی دندانپزشکی در مناطق محروم شهر همانند شیخ آباد خدمت رسانی خواهند داشت.

وی ارائه خدمات دامپزشکی و کشاورزی، لایروبی دو قنات، احداث کانال برای آبرسانی به روستا و برپایی نمایشگاه مشاغل خانگی با محوریت اقتصاد مقاومتی را از دیگر اقدامات در دست اقدام بسیج سازندگی عنوان کرد. 

ایراندوست همچنین از تقدیم ۱۰ جهیزیه به نیازمندان با کمک جهاد سازندگی خبر داد و گفت: ارزش هر یک از جهیزیه‌ها ۳۵ میلیون تومان است که شامل اقلامی مانند ماشین لباسشویی، یخچال، گاز و فرش می‌شود.

وی افزود: در قالب کمک‌های مومنانه یکبار در هر فصل ۱۵ تا ۲۵ هزار بسته معیشتی با مشارکت خیرین، بسیج و مردم میان نیازمندان توزیع می شود که ارزش هر کدام از این بسته‌ها حدود ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه علی بن ابیطالب (ع) با بیان اینکه در هشت روستا، هشت امام محله مستقر داریم که با خانواده در روستا حضور دارند، گفت: برگزاری کلاس‌های کمک آموزشی در مقاطع مختلف تحصیلی در قم‌رود و کهک در حال انجام است و تداوم دارد.

ایراندوست در پایان از برگزاری نمایشگاه عکس فعالیت گروه‌های جهادی در نگارخانه اشراق به مناسبت هفته بسیج سازندگی خبر داد.

انتهای پیام/78023این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

[ad_2]

Source link

Leave a Reply